#681
#224
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableDim. 70 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
#51Volkstedt
“Kinderen op een wipplank”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
#134Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#450Delheid
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#57Val Saint-Lambert
#652
“Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.
#524
Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90 / 110 -
#34
#341
Twee oude bureaulampen met bakelieten kap.
Deux anciennes lampes de bureau avec abat-jour en bakélite.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100