Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruidskast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. XIXe eeuw.

Een bruidskast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. XIXe eeuw.

Armoire de mariage en chêne richement sculpté de style Louis XV. XIXe siècle.
SKU: 2510160566.
Category: Meubel.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #566
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #315

    Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.

    Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.
    No longer available
    Dim. 115 x 92 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #395

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.

    Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #265

    Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.

    Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #759

    Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #809

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #2

    Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #810

    Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.

    Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.
    No longer available
    Dim. 91 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #769

    Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.

    Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.

    Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #255

    Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.

    Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #768

    Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.

    Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.

    Table ronde en acajou sur tripode central.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #744

    Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.

    Buffet en chêne de style rustique.
    No longer available
    Dim. L. 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #409

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #400

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #789

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #770

    Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.

    Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.
    No longer available
    Dim. Ø 67 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #795

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #764

    Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.

    Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #758

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #305

    Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.

    Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #303

    Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.

    Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.
    No longer available
    Dim. 115,75 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #774
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Drie oude albums: “De wolkeneters”; “Prinses Zagemeel” & “De snorrende snor”. We voegen er acht promotionele albums aan toe.

    “Suske en Wiske”. Trois anciens albums: “De Wolkeneters”, “Prinses Zagemeel” et “De Snorrende Snor”. Nous ajoutons huit albums promotionnels.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #52
    Ludo Laagland

    “Moeder en kind”. Litho. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.

    “Mère et enfant”. Lithographie. Signée et numérotée 8/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #390

    Een naaitafeltje van gefineerd mahoniehout met spiegel binnenin het klapblad. XIXde eeuw.

    Table à ouvrage en placage d’acajou avec miroir abattant. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #557

    Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.

    Petite cruche en bronze, couvercle surmonté d’un oiseau. Bénin.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #571

    Een paar vazen van cloisonné op brons met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Paire de vases en cloisonné sur bronze. Décor de personnages dans un jardin. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #676

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kofferbank in gotische stijl.

    Banc coffre en chêne sculpté de style gotique.
    No longer available
    Dim. 132 x 142 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284
    Frans Bosmans

    “Personages in een interieur”. Olieverf op doek. Naar een werk van Cornelis De Hoogh. Gesigneerd.

    “Personnages dans un intérieur”. Huile sur toile. D’après un oeuvre par Cornelis De Hoogh. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #783
    Léon Houyoux

    “Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #11

    “Onze Lieve Vrouw van Scherpenheuvel”. Een beeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp.

    “La Sainte-Vierge de Montaigu”. Statuette en porcelaine polychrome et doré de Bruxelles. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #18

    Twee messingen handbellen. XIXe eeuw.

    Deux cloches en laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #645
    Peru Ilaria

    Een armband van 925 ‰ zilver in de vorm van salamanders.

    Bracelet en argent 925‰ en forme de salamandres.
    No longer available
    Dim. 41,72 g
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More