Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruin krokodillenlederen handtas. In stofzak.
Longchamp

Een bruin krokodillenlederen handtas. In stofzak.

Un sac à main en cuir de crocodile marron. Dans un sac anti-poussière.
SKU: 2405220263.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #597

    Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.

    Une paire de panneaux de sorts, chacun composé de neuf tuiles peintes à la main.
    No longer available
    Dim. 33 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #515

    “Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).

    “Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).
    No longer available
    Dim. 192 x 117 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #437

    Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.

    Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #685

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #340

    “Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.

    "L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.
    No longer available
    Dim. 90 x 55 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188
    Mathurin Moreau
    Period: 1822 - 1912

    “Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.

    "Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #285
    rfH Czechoslovakia

    Een lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaine composé de six grands pots à couvercle, de six petits pots à couvercle, d'un pot à huile et d'un pichet à vinaigre. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 -
    Estimate: € 40 / 60
  • #352

    Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.

    Une jardinière en faïence non émaillée.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #371

    Een zeshoekig Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #470

    Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met één diamant baguet van +- 0,22 ct.

    Un collier avec pendentif en or rose 18 kt serti d'une baguette de +- 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 1,45 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #674

    “De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.

    "La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #613
    Maria Innocentia Hummel

    “Ferienfreude. Twee kinderen in een venster”. Wandversiering van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 125.

    « Férienfreude. Deux enfants dans une fenêtre ». Décoration murale en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 125.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More