Other lots by Longchamp
#765Longchamp
Twee verschillende slavenarmbanden.
#760Longchamp
Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
#725Longchamp
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
#445Longchamp
Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
#45Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
#495Longchamp
#455Longchamp
Een zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120
#152Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Landschap”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile. Signée.No longer availableDim. 52 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#12
Lot Vlaams aardewerk: een schaal, een asbak, drie vazen.
Lot de faïences flamandes : un plat, un cendrier et trois vases.No longer availableDim. H: 14-44 cmEstimate: € 40/60 -
#2
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant quatre assiettes, trois boîtes et un petit plat de Limoges. Nous ajoutons une petite boîte allemande.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#111
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd plaaster.
#666Sarouk
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 400/600 -
#640
#107
#155Mandarina Duck
“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
#704
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
#46
Armstoel Lodewijk XV stijl met rieten rug en met fluwelen kussens.
Fauteuil de style Louis XV à dossier en osier et aux coussins en velours.No longer availableDim. H - 95 cmEstimate: € 35/50 -
#500
Een 18 karaats wit gouden halssnoer met kwastvormige hanger bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,46 ct.
Collier en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de frange serti de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 3,46 ct.No longer availableDim. 33,82 gEstimate: € 3000/3200 -
#670
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une tanzanite centrale de ± 1 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900/1000