#788Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#154Joris MinnePeriod: 1897-1988“Naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en met opdracht.
”Nudité”. un dessin au crayon. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#585Zero Halliburton“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
#166Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
#261Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
#758Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#290Een in smaragd geslepen natuurlijke geel bruine diamant in gesloten AIG certificaat van 0,99 ct. SI1.
Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#251Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#618Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XVI-stijl met negen lichtarmen.
Lustre en bronze doré de style Louis XVI à neuf branches de lumière.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 300 / 400 -
#555Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Deux châles différents en rayon, soie et polyester.No longer availableDim. 160 x 30 en 140 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#237Een lot van vijf verschillende koperen puddingvormen.
Lot de cinq différentes moules à pudding.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#322Een schouwspiegel met houten lijst met schildpad.
Un miroir de cheminée à encadrement en bois et tortue.No longer availableDim. 104 x 80 cmEstimate: € 100 / 120