#261
Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
#257
11 livres sur la faune e.a. Louis Figuier. “Les Insectes, ouvrage illustré de 595 figures dessinées d’après nature”. 3ième Ed. Hachette, Paris 1875. In-8°, paperback, usures. Ad. Chatin. “Anatomie comparée des Végétaux Plantes Parasites”. Ed. Baillière & Fils, Paris 1892. In-8°, bon état. Atlas avec 113 planches dans le même vol. Et neuf autres.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
#310
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,46 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,46 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 800/900 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#487
Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
#406
Een paar draaikrukjes van koper en hout.
#294Jules Grun
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#701
Een paar witmetalen jardinières met ringen.
#502
Compositie. Olieverf op doek.
#219
Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
#455Longchamp
Een zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150