Other lots by Mandarina Duck
-
#675Mandarina Duck
Een grote zwarte reiskoffer van textiel.
Grand sac de voyage en textile.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50/100 -
#685Mandarina Duck
Een bruine en zwarte reistas van textiel.
Sac de voyage en textile brun et noir.No longer availableDim. 35 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#395Mandarina Duck
“Knock business”. Een beige pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette beige en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
Trousse en textile et cuir gris.No longer availableDim. 22,5 x 15 ,5 cmEstimate: € 30/50 -
#155Mandarina Duck
“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#409
Een lot oude postkaarten, waarbij 30 kaarten van Kigali uit 1930, 14 onbeschreven kaarten van de expo ‘58, postkaarten uit Kinshasa en algemene toeristische plaatsen.
Un lot de cartes postales anciennes, dont 30 cartes de Kigali de 1930, 14 cartes non-utilisées de l’expo ‘58, des cartes postales de Kinshasa et d’autres de locations touristiques divers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50/55 -
#300
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1,11 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,11 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,13 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1000/1200 -
#602
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/400 -
#456Hamadan
Oude handgeknoopte wollen loper met geometrisch motief van veelhoeken en gestileerde bloemen. Perzisch werk.
Un ancien couloir en laine nouée main, motif géométrique de surfaces et de fleurs.No longer availableDim. 320 x 86 cmEstimate: € 50/80 -
#533
Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.
Deux vases en faïence, travail chinois d’après la dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 34 en 29 cmEstimate: € 40/60 -
#703Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60/80 -
#129Renaat Matthyssens
“Personages op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#702Nicole Dubuisson
“Naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
Nu”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/130 -
#432Ch. Croonst
“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#399Brakeli
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25/35