Other lots by Delvaux
#622DelvauxEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#623DelvauxEen zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
Un bijou de cou en cuir serti d'un pendentif et d'un bracelet assorti. Dans la manche. Marqué.No longer availableEstimate: € 220 / 300
#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#619HermesEen zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170 / 250 -
#67Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.
Trois paires de bottes d'équitation en cuir avec bout en bois.No longer availableEstimate: € 20 / 40
#357Een lampje met glazen kap. Art deco stijl.
#385Emporia Armani Ar-O259Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
#492Een tangka met vrouwen in een landschap. Gouache op zijde.
#187Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Meisje met kapmantel”. Een bronzen buste. Gesigneerd en met stempe van de ‘Société des Bronzes de Paris’.
Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 360 -
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
#704Twee grafische werken. M. De Goeye. “Na de mis”. Droge naald. Gesigneerd (24 x 25 cm). En Charles Léandre “Armoede”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1909 (30 x 20 cm).
Deux oeuvres graphiques. M. De Goeye. “Après la messe” . Pointe sèche. Signé (24 x 25 cm). Et Charles Léandre “Pauvreté “. Crayon sur papier. Signé et daté 1909 (30 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#371Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).
Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#200“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,27 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants et baguettes d'un poids combiné de ± 2,27 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 2200 / 2400