Other lots by The Bridge
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
#727
Een reeks van zes schoteltjes van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Suite de six petits plats en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#595Nannini
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
#379
#724José De GimaraesPeriod: °1939
“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
”1, 2 et 3”. Suite de trois lithos. Signées, HC et numérotée 1/11, 1/12 et 2/12 hors planche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#775Il Bisonte
Een zwart lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir noir.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266
Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#393Sadler
Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#726Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344
“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
#122Joseph VernerPeriod: 1923-1991
“Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150