Other lots by The Bridge
#253Franz Schmidt & Haensch
Een oude spectroscoop in houten kist.
#313
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#498
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850/850 -
#32
Een lot XIXe eeuwse stereoscopische foto’s op glas en op karton.
#320
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,57 ct. Color F I1.
Brillant rond dans un certificat fermé AIG. 0,57 ct. Couleur F. I1.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#569Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#134Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#131
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een torenspits.
#26
Deux meubles d’archives en bois, chaque fois à six tiroirs. Une anse à remonter.No longer availableDim. h: 34 & 39 cmEstimate: € 40/60 -
#575Nannini
Een grijze muts met bijpassend tasje van wol.
Bonnet gris et sac assorti en laine.No longer availableEstimate: € 40/80