#1Een groot koperen beeld van een kemphaan.
A large copper sculpture of a snipe. -
#337Een Chinees porseleinen voorraadpot.
A Chinese porcelain storage jar. -
#421Een verzilverde bronzen koe.
A silver-plated bronze cow. -
#391‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
"Abstract wooden figures with metal. Sculpture." -
#101Gerritsen, ZeistEen massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen.9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek.5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century.