Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.

Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.

Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.
Dim. h 64 cm
SKU: 2610210096.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #96
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #415
    Starlux

    19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.

    19 soldats de plomb divers, peints à la main. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. è à 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre de Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #338
    Val Saint Lambert

    Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.

    Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 36,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #497
    Marc Sagaert
    Period: °1935

    “De huwelijksband”. Assemblagekunst op marmeren sokkel, gemonogrammeerd, onderaan getiteld, gedateerd 1979 en gesigneerd.

    “The Marriage Band”. Art d'assemblage sur socle en marbre, monogrammé, titré en bas, daté 1979 et signé.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #278

    Een grote verzilverde kandelaar met vijf bloemvormige lichtpunten.

    Un grand chandelier en métal argenté avec cinq points lumineux en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #198

    Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.

    Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 166 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #355
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.

    Culpabilité ou innocence (44 x 49 cm) et Nature morte aux fruits (40 x 44 cm). Deux natures mortes sur toile. Signé et daté 1986 et 1987.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #266

    Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.

    Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 50 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #696
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #120

    Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.

    Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 0,78 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #54
    Josée Melsen

    Een gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.

    Une oie. Huile sur papier. Signée au crayon.
    No longer available
    Dim. 72 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More