Similar lots by type
-
#675Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#570Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#610Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#555Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#565Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#498Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 100 -
#680Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 56 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#560Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#684Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#521“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#505Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 420 / 440 -
#198Twee hertenkalfjes van ijzer.
Deux veaux de cerf en fer.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#468Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#518Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#235“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#514“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400 / 700 -
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#665Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.No longer availableDim. 56 x 51 x 51 cmEstimate: € 70 / 100 -
#359Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#685Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#127M. LeducqPeriod: 1879 - 1955“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#351“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
“Petit oiseau” . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een paar porseleinen borden met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Une paire d'assiettes en porcelaine à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432“Apocalyptische voorstelling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Représentation apocalyptique". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#374Maria Innocentia Hummel“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Goed gezelschap”. Een inkttekening op papier”. Gemonogrameerd en gedateerd “XII”.
"Bonne compagnie". Un dessin à l'encre sur papier ». Monogrammé et daté "XII".No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#18Henri Vernesen Dino Attanasio. “Bob Morane et l’Oiseau de Feu”. Ed. Marabout. Hard cover. Eerste uitgave, 1960. Goede staat, cover lichte randslijtage.
et Dino Attanasio. Bob Morane et l'Oiseau de Feu. Éd. Marabout. Couverture rigide. Première édition, 1960. Bon état, la couverture a une légère usure des bords.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#189Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1901 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.
1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.No longer availableDim. 24,13 gEstimate: € 500 / 600 -
#176Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#334Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
Elsa Courtois. Une gravure sur bois sur papier.No longer availableDim. 24 cm x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#440Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een pink tourmalijn van +- 0,83 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une tourmaline rose de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 850 / 950


