#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.No longer availableDim. 302 x 196 cmEstimate: € 60 / 80
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#122Alphonse Mora“Winters dorpszicht aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Alphonse Mora.
"Winter village view at the pond". A painting, oil on canvas, signed by Alphonse Mora.No longer availableDim. 87.5 x 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#635Nirvana – Bleach - media Good+, sleeve Good.
Tupelo Recording Company – TUP LP6 - Vinyl, LP, Album.
Nirvana – Bleach - media Good+, sleeve Good.Tupelo Recording Company – TUP LP6 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#215Een retro luchter met 10 lichtpunten en in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro chandelier with 10 light points and multicolored goblet-shaped cups in glass paste.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#138Georges Mathias Designo MahoEen paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.No longer availableDim. 81 cmEstimate: € 400 / 500 -
#2“Moeder met kind”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
"Mother with child". A print on paper, based on the work of Picasso.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#91Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set of black marble with engravings in the décor and lion head motifs supported by lion paws. Consisting of a clock and two three-light candelabra. Late 19th century.No longer availableDim. 40,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
#258“Pilote. Schipper met roer”. Een beeld van zamak met houten sokkel. Getiteld en gesigneerd Xavier Raphanel.
"Sailor with rudder". A sculpture made of zamak with a wooden base. Marked Pilot. Signed X. Raphanel.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#439Tony Hufkens“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude in the forest". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.No longer availableEstimate: € 75 / 125