Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.

Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.

A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style.
Dim. 88 x 116 x 52 cm
SKU: 1911240166.
Categories: Hout, Marmer, Meubel.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #166
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #201

    Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.

    A two-piece 2-door Norman oak cabinet.
    No longer available
    Dim. 227 x 55 x 163 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #183

    Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.

    A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176

    Een Engelse mahoniehouten rolltop bureau in Victoriaanse stijl met binnenin uitschuifbaar werkblad en lederen bekleding, 6 kleine laden en 7 vakjes. Onderaan aan weerskanten 1 deurkastje, verrijdbaar.

    An English mahogany roll-top desk in Victorian style, with a retractable work surface and leather lining, 6 small drawers, and 7 compartments. At the bottom on each side, there is a mobile cabinet with a door.
    No longer available
    Dim. 122 x 73 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #177

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #206

    Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.

    A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood.
    No longer available
    Dim. 179 x 158 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #216

    Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.

    A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 238 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #158

    Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.

    A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut.
    No longer available
    Dim. 108 x 53 x 111 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #213

    Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.

    A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet.
    No longer available
    Dim. 86 x 251 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #188

    Een massief houten antiek schoolbankje.

    A solid wooden antique school bench.
    No longer available
    Dim. 82 x 100 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #187

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 85 x 101 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #196

    Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.

    A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
    No longer available
    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #186

    Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.

    A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top.
    No longer available
    Dim. 41 x 170 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #178

    Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.

    A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs.
    No longer available
    Dim. 140 x 108 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #171

    Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.

    A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs.
    No longer available
    Dim. 78 x 300 x 102 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #198

    Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.

    A solid oak secretary desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 105 x 98 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #214

    Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.

    A solid oak chest with carved details, 19th century.
    No longer available
    Dim. 67 x 125 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.

    A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 140 x 101 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #379
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Mad cat”, een gravure op papier,, gesigneerd buiten de plaat Leonor Fini.

    "Mad cat", an engraving on paper, signed outside the plate by Leonor Fini.
    No longer available
    Dim. 9.5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder gesigneerd.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #240

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.
    No longer available
    Dim. 5,28 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #11
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #73
    Wiskemann

    Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.

    A 74-piece silver-plated metal cutlery set marked OW (Otto Wiskemann), including 2 boxes with 12 large knives and 12 small knives, as well as 14 soup spoons, 10 dessert spoons, 14 large forks, and 12 dessert forks.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #294

    “De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.

    "The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #9

    Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.

    A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".
    No longer available
    Dim. 35 x 100cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #310

    Een lot 18 kt geelgoud waaronder twee verschillende oorbellen, een kruisje en een ring met fantasiestenen.

    A lot of 18 kt yellow gold including two different earrings, a cross, and a ring with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #244
    Leo Schepens
    Period: 1953 -

    “Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.

    "Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.

    A solid oak carved Corpus.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #50

    Een halssnoer met witte Barok parels.

    A necklace with white Baroque pearls.
    No longer available
    Dim. L: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    Jan Frans Simons
    Period: 1855-1919

    “Brief van het front”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en met label op het kader.

    "Letter from the front". A painting, oil on canvas, signed at the bottom with label on the frame.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More