Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
Dim. h: 35 cm
SKU: 3008220538.
Categories: Aziatisch, Online Only, Porselein.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #538
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535

    Een grote ovale tafelloper van Brugs grof bloemwerk. We voegen er 23 verschillende ronde en ovale sierlapjes en 10 kleine onderleggers aan toe. We voegen er een houten dienblad met kantwerk onder glas aan toe. (van 40 x 30 cm).

    Un grand chemin de table ovale d'arrangements floraux grossiers de Brugs. Nous ajoutons 23 patchs décoratifs ronds et ovales différents et 10 petits sous-verres. Nous ajoutons un plateau en bois avec de la dentelle sous verre. (de 40 x 30 cm).
    No longer available
    Dim. 105 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.

    Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 40 Ø 41 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #445

    Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #461

    Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #292

    Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #533

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #553

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #511

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #580

    Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.

    Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.
    No longer available
    Dim. 100 x 37 en 83 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #635

    Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.

    Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.
    No longer available
    Dim. H: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #125

    Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten: - 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officer, 3rd Guards Regiment - 1825 Officer, Coldstream Guards - 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.

    Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome : - 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officier, 3rd Guards Regiment. - 1825 Officier, Coldstream Guards.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #115

    Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.

    Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.
    No longer available
    Dim. h: 29 - 31 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #493

    “Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #175
    Porcelaine de Baudour

    Drie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.

    Trois assiettes représentant Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter et Ernest Claes en tant qu'archer lors de l'Expo 1958.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #324

    Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.

    Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #545

    Een rond tafelkleed en een theedoekje met borduursel en met versiering en boorden van Brugse kloskant. We voegen er een onderlegger en zakdoekje aan toe.

    Une nappe ronde et un torchon avec broderie et avec décoration et bordures de dentelle aux fuseaux de Bruges. Nous ajoutons un tapis et un mouchoir.
    No longer available
    Dim. Ø 200 cm en Ø100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #620

    Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.

    Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.
    No longer available
    Dim. H:5cm Ø:12cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    Een bord van Imariporselein met gelobde rand.

    Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #551

    Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #483

    “Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #525

    Drie rechthoekige, drie ovale en drie ronde tafeldoeken ronde van Brusselse lintkant van Ø 50 cm en kleiner. We voegen er twaalf sierdoekjes van Italiaans, Frans en Brussels naaldwerk aan toe.

    Trois nappes rectangulaires, trois ovales et trois rondes en ruban de dentelle de Bruxelles de Ø 50 cm et moins. Nous ajoutons douze toiles décoratives d'aiguilles italiennes, françaises et bruxelloises.
    No longer available
    Dim. 85 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #570

    Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.

    Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #555

    Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.

    Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.
    No longer available
    Dim. Ø 70 cm en Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #503

    “Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.

    "Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #319

    “Het schip door de eeuwen heen” en “Hollandse schepen”. Twee documentatieboeken.

    “Het schip door de eeuwen heen” et “Hollandse schepen”. Deux livres de documentation.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #138

    Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld bronzen monturen.

    Paire de cassolettes en marbre veiné et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Carlo Tarras

    “Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

    Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #110

    Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.

    Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,92 ct.
    No longer available
    Dim. 7,32 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #50

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en één robijn cabochon van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'un rubis cabochon de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #336

    Een bijzetmeubeltje met een deurtje en een lade.

    Meuble d'appoint avec une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 92 x 36 x 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #417

    Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.

    Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460

    Een rok en bijpassende bolero van zwart satijn met borststukje versierd met kant en pailletten in bloemvorm.

    Une jupe et un boléro assortis en satin noir avec un buste orné de dentelle et de paillettes en forme de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #3
    Christofle, France

    Een brievenopener met Belgisch wapenschild en een klein quartz bureauklokje. Beide in origineel etui.

    Un ouvre-lettre avec un blason belge et une petite horloge de bureau à quartz. Les deux dans leur étui d'origine.
    No longer available
    Dim. H:8cm L:21cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #240

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en centrale diamant van +- 0,44 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,57 ct et d'un diamant central de +- 0,44 ct.
    No longer available
    Dim. 5,82 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #22

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1865.

    "Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Daté 1865.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94

    “Landschap”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Pas clairement signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More