#318
Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
#741
Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
#853
Twee diverse neo-barokke kandelaars van messing.
#696Heriz
#244
Een paar kindjes van zandsteen.
#557Valent
Een beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180/250 -
#406Joe Colombo
Een “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#568
Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.
Un petit autel en pierre sculptée avec une statue de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#724
Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.
#899
#740
Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
#730
Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/100