Similar lots by type
-
#628
Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.
Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.No longer availableDim. 230 x 148 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#635
Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#576
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#606
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#680
Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.
Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.No longer availableDim. 127 x 113 cmEstimate: € 240/360 -
#520
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cm -
#525
Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableDim. 75 x 140 x 88 cmEstimate: € 200/220 -
#656
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200/240 -
#672
Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#808
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#655
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#723
Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#536
Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 25/50 -
#652
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#679
Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200/240 -
#670
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#665
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#244
Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 94 x 113 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#626
Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
#645
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200/300 -
#631
Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.
Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 400/600 -
#237
Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.
Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.No longer availableDim. b: 225 cmEstimate: € 400/600 -
#242
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#731
Een Cubaans mahoniehouten collectiemeubeltje met schuifjes en scharnierblad.
Meuble de collection en acajou du Cuba aux petits tiroirs et abattant.No longer availableDim. 87 x 22,5 cmEstimate: € 60/80 -
#504Anne Stoop
“Collage met Japans papier”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘98.
“Collage au papier japonais”. Technique mixte. Signée et datée ‘98.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#570
Een naamkaartjeshouder van parelmoer, een doosje van schildpad en een paar broches e.a.
Un porte cartes de visite en nacre, une petite boite en écaille et quelques broches.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#629
Een aardewerken fontein met bekken gedecoreerd in de stijl van Faenza, op een houten onderstel. We voegen er een wandvaasje van Rouen aan toe (hersteld).
Fontaine et cuvette en faïence polychrome à décor dans le goût italien, montées sur une planche murale en bois. Nous ajoutons un petit vase cornet mural (réparé).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#351
Een lot geslepen kleurloos kristal en glas, bestaande uit een drageoir, een karaf en een vaas op voet.
Un lot de cristal taillé incolore comprenant un drageoir, une carafe et un vase sur pied.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#158
Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.
Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220/260 -
#278
“Neushoorn”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd “Amorgasti” en gedateerd 1928.
“Rhinocéros”. Une statue en bronze patiné. Signé “Amorgasti” et daté 1928.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#55Dialogue
Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een citrine van ± 10 ct.
Une bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de +- 1 ct. et une citrine ayant un poids de +- 10 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 1000/1200 -
#634
Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100/120