Similar lots by type
-
#598Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#795Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#1072Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#950Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180 / 220 -
#970Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1096Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1103Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#980Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#930Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#966Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#402Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#946Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#800Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1101Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#601Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180 / 240 -
#920Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200 / 260 -
#595Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#925Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#605Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#995Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#956Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160 / 240 -
#610Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps en noyer sculpté et tourné de style Renaissance. Flandres, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#940Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#661Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#435Twee stoelen van wortelnootfineer en een kuipstoeltje met dezelfde bekleding.
Deux chaises en placage de ronce et un fauteuil avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#334Ignace KennisPeriod: 1888-1973Twee herenportretten, houtskool op papier. Beide gesigneerd.
Deux portraits d’homme. Fusain sur papier. Signés.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#447Albasten vaas in Lodewijk XIV-stijl gemonteerd als lamp.
Vase en albâtre de style Louis XIV monté en lampe.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316HerizEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x177 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#192Cyriel Poep“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver flamand”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#165Een halssnoer met diverse halfedelstenen, zoetwaterparels en met slot en details van 18 karaat geel goud.
Collier aux différentes pierres semi-précieuses et de perles d’eau douce. Fermoir et détails en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#659Een kruisbeeld van gepolychromeerd plaaster achter gebombeerd glas. XIXe eeuw.
Un crucifix en plâtre polychrome, sous verre bombé. XIXième siècle.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 35 / 50 -
#244Denise Esteban“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#811Een buste van Nefertiti van grijsgepatineerd gips. Een schilfer bovenaan.
buste de Néfertiti en plâtre gris. Eclat vers le haut.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#871Diverse voorwerpen in messing: een paar kandelaars in gotische stijl, een warmhoudplaat met ajourwerk, een grote zoutbak met deksel (XIXde eeuw), een olielamp in Romeinse stijl, als elektrische schemerlamp gemonteerd.
Un lot d’objets divers en laiton dont deux chandeliers style gothique, un réchaud décor ajouré, une salière avec couvercle (XIXième siècle), et une lampe à huile style Romain monté en lampe électrique.No longer availableEstimate: € 60 / 80

