Other lots in this auction
-
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34Cornelis Blaeu
“Nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580) ” Ingekleurde Gravure van Vlaanderen, ten tijde van de Gentse Republiek (1577-1584) door Johan en Cornelis Blaeu. Verschenen in de Atlas Maior.
”nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis. Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580)”. Une gravure en couleurs des Flandres à l’époque de la République Gantoise (1577-1584) par Johan et Cornelis Blaeu. Publiée dans l’Atlas Maior.No longer availableDim. 41,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#535
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38
“Oost - west, thuis best” en “Eigen haard is goud waard” Twee spreukborden van Belgisch aardewerk met reliëfdecors. De eerste met beschadiging onderaan.
”Oost - West, thuis best” et “ Eigen haard is goud waard”. Deux assiettes en faïence de Belgique avec décors en relief. La première assiette porte un dégât en dessous.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#521
Een bronzen wierookbrander.
Un brûle-parfum en bronze.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 150 / 160 -
#30
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamantjes oude slijp en met pareltjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct. sertie de diamant ancienne taille et perles.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 250 / 350 -
#550
Een ronde eettafel in ‘empire’ stijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde, style Empire, tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 260 / 280 -
#193Pierre-Jules MènePeriod: 1810 - 1879
“De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#220
“Krugerrand”. Een 22 karaats geel gouden munt. Zuid-Afrika. 1977. Fine gold. 1 0Z. In afgesloten hoesje.
”Krugerrand”. Une pièce en or jaune 22 ct. Afrique du Sud, 1977. Or fin. 1 OZ. Dans un étui.No longer availableDim. 35,15 g Ø 3 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#383Capodimonte
“Vrouw met harp” & “Edele man”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
”Dame et harpe” & “ Homme de noblesse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Avec marques.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238
Een Russische wandelstok met een handgreep van geniëlleerd vermeil. XIXe eeuw.
Une canne russe à manche en vermeil niélé. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 80 / 120