#133
Classicistisch beeld op een marmeren zuil. Recent werk.
#112Piet JacobsPeriod: °1934
“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119
“Het schip Johannes Russ”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Dit schip werd onder Duitse vlag getorpedeerd door de Britse onderzeeboot E-9, onder bevel van Max Horton en tot zinken gebracht. Het schip vervoerde een lading steenkool op de Duits-Zweedse handelsroute.
”Le navire de Johannes Russ”. Huile sur toile. Signée. Ce navire sous le drapeau allemand à été torpillé par le sous-marin E-9 anglais, sous les ordres de Max Horton. Le navire transportait une cargaison de charbon sur la route commerçante Allemande Suédoise.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#406
#671
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, versierd met metalen ringen en belletjes.
Un masque africain en bois polychrome, décoration de bagues et clochettes.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#750
#447
Een Chinese porseleinen vaas met blauw en witte decoratie.
#421
Lot diverse borden en schotels van porselein. Kleine letsels.
#721
Een driedelig setje uit porselein waaronder twee stoeltjes en een tafeltje.
#64Albert Zamarra
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#60
#608
Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100/120