Other lots in this auction
-
#556Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#7804 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
Quatre chaises en noyer style Louis Philippe avec assises cannées.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#675GoumEen handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 144 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#701Een ceremoniële hellebaard van gesculpteerd jade met een reliëfdecor van hagedissen. Chinees werk.
Hallebarde cérémonielle en jade sculptée avec un décor de lézards en relief.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#574Piet JacobsPeriod: °1934“Spaanse stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Ville espagnole”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 100 / 140 -
#120Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en forme de fleur en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 750 / 850 -
#274Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Straatzicht”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 39 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#754Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#538Een waterschaaltje op voet van Chinees porselein met een rood decor van vissen. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau sur pied en porcelaine de Chine avec un décor rouge de poissons. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#289John O’Winning“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#493Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#59Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op de kathedraal van op de Oude Koornmarkt”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 20/100 buiten de plaat.
”Vue sur la cathédrale sur le Vieux Marché aux Céréales”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 20/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40 / 60

