Other lots in this auction
-
#746
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Vier aardewerken borden met “décor à la mouche”. Mogelijk Doornik XIXde eeuw.
Quatre assiettes en faïence, décor à la mouche,. Probablement Tournai, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 40/60 -
#188
“Danseres kijkt naar haar voetzool”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas.
”Danseuse qui regarde la plante de son pied”. Une statue en bronze d’après Degas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 950/1250 -
#775
Een armstoeltje en twee ronde bijzettafeltjes.
Un petit fauteuil et deux petites tables.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#43
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#334
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 58 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#767
Een oude glazen limonadekan met ijskoeler en met verzilverd montuur.
Une verseuse à limonade ancienne avec réservoir à glaçons et montures en argent.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/40 -
#698
Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#201Jean Pierre TahanPeriod: 1813 - 1892
Een barmeubeltje van zwartgelakt hout en Boullemarquetterie. Onder het deksel een glazencompartiment en achter het neerklapbaar front een uitneembaar plateau. Gemerkt binnenin. Tijdperk Napoleon III.
Un petit meuble de bar en bois noirci et marqueterie de Boulle. Sous le couvercle se trouve un compartiment à verres et derrière l’abattant se trouve un plateau amovible. Marqué à l’intérieur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 76 x 60 x 43 cmEstimate: € 4500/4800 -
#121
Een zamakken ree op een sokkel van arduin en onyx. Tijdperk art deco.
Une statue en régule sur socle en onyx et pierre de taille représentant un chevreuil. Art Déco.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#27Capodimonte
“De jager”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. We voegen er twee groepjes met vogeltjes aan toe. Allen gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en biscuit polychrome sur socle en bois. Nous ajoutons deux petits groupes d’oiseaux. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60