#271Een marmeren kom op bijpassende schaal.
#305Een gebogen commode van gefineerd hout in Empirestijl met twee deuren, koperen monturen en een roze marmeren blad.
Commode galbée en bois de placage de style Empire ouvrant à deux portes aux montures en cuivre et à tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100
#594Max Retoré“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898. Inscriptie op verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98.
“Voilier devant la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1898. Inscrite au verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98”.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#681Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#333Een bureaupendule van bruingepatineerd zamak, versierd met een burlend hert en met een inktpot met een kikker op het deksel.
Pendule de table en régule à patine brune décorée d’un cerf brâmant et avec un encrier surmonté d’une grenouille.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#27Een sierpaneeltje van gesculpteerd hout in Empirestijl, versierd met twee figuren naast een siervaas en bloemenguirlandes. XIXe eeuw.
Panneau décoratif en bois sculpté de style Empire décoré de deux personnages flanquant une vasque aux guirlandes de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#409“Moeder en kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
#313Een lot van vijf verschillende bustes van galvanoplastie.
Lot de cinq bustes en galvanoplastie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#370Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#396Een gefineerd mahoniehouten meubeltje met klapblad en een spiegel binnenin.
Petit meuble en placage d’acajou à abattant cachant un miroir.No longer availableDim. b:57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#479“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
“Baigneuses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#692Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Binnenerf met kip.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 60 / 100