Similar lots by type
-
#468
Een paardenkar en en ossenkar van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux charrues en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 20/30 -
#697
Een slagtand van gesculpteerd ivoor in de vorm van dieren en personages. We voegen er een antiloop van gesculpteerd ivoor aan toe. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense en ivoire sculptée en forme de personnages et animaux. Nous ajoutons une antilope sculptée en ivoire. Travail africain. début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#718
Een lot ivoor, bestaande uit vier beeldjes, een krokodilletje en enkele brievenopeners. Grotendeels Afrikaans.
Un lot d’objets en ivoire, comprenant quatre statuettes, un petit crocodile et coupe papiers. En grande partie d’origine africaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#447
Twee verschillende Chinese wijzen en een reeks olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Une file d’éléphants et deux sages en ivoire sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#461
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van een jongen in de bekken van twee krokodillen.
Une défense en ivoire sculptée représentant un garçon aux abois de deux crocodiles.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#498
Een groot lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slabestek, enkele hoofden, een halssnoer, enz. evenals een vaasje van ebbenhout en een vogeltje van hoorn.
Un grand lot d’objets africains en ivoire, comprenant un couvert à salade, quelques têtes, un collier, etc. Egalement un petit vase en ébène et un petit oiseau en corne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#203
“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500/1600 -
#374
Een ivoren Christusbeeld op zwart houten kruis. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Un Crucifix en ivoire sur une croix en bois noir. Oeuvre africaine. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#61
Een kruithoorn met ivoren stop.
Une corne à poudre avec bouchon en ivoire.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#458
Een leeuwtje van gesculpteerd ivoor.
Un petit lion en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 7,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#434Jeanne Badois
Een miniatuur vrouwenportret. Gesigneerd en gedateerd 1887.
Un portait de femme en miniature. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400/1600 -
#369
“Dame in het koren” & “Arbeidersgezinnen”. Resp. Gustaaf De Bruyn en Eugène Laeremans. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Femme dans le champ” & “Familles d’ouvriers”. Resp. Gustaaf De Bruyn et Eugène Laeremans. Tout deux signés hors planche.No longer availableDim. 24 x 16 &20 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#446
Een lot van tien worteldoeken van Kashmir.
Un lot de dix pièces en cachemire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#37
Gedeeltelijk vergulde bronzen engel in barokke stijl. Oorspronkelijk bestemd om twee hanglampjes te dragen. Einde XIXde eeuw.
Une statue en bronze style baroque représentant un ange. Prévu pour deux lampes à pendre, Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#782
Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50/70 -
#224
Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180/240 -
#740
Een kristallen vaas.
Vase allongé en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#618
Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#532Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#714Eugene Masselus
“Begijnhof te Kortrijk.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Béguinage à Courtrai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 80/120