Other lots by Dynamobel
#289“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#166Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style.No longer availableDim. 88 x 116 x 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#188Een massief houten antiek schoolbankje.
#233“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
"Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 100 / 200 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80