Other lots by Dynamobel
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#127Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#136Philippe Starck Aleph"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
#269Franz De Vadder“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
"Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#387Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920.No longer availableDim. 27 x 47 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#267Wim FlandersPeriod: °1943Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.No longer availableDim. maat 46Estimate: € 100 / 120 -
#152Henri Van MellePeriod: 1859-1930“Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#14Gouda HollandEen meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 60