Similar lots by type
-
#897
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.
Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1058
Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.
Terrine en porcelaine monochrome blanche. Sans louche.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#848
Een dekselpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#588
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#1096
Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#727
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Un clown en verre de Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#860
Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee in Lodewijk XV-stijl en in in Lodewijk XVI-stijl, allen bekleed met naaldwerk.
Trois fauteuils différents, dont deux style Louis XVI, tous avec broderies.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#357
Een lot geelkoperen, aardewerken en metalen kandelaars in diverse stijlen. Allen gemonteerd als lampen. 10 stuks.
Lot de candélabres divers en cuivre jaune, en faïence et en métal. Chaque pièce montée en lampe. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#932Ogata GekkoPeriod: 1859-1920
“Geisha’s”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Geishas.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#1003Stijn Streuvels
“Reinaert De Vos, Uyt het middelnederlandsch in verstaanbaar Vlaamsch herschreven door Stijn Streuvels en uitgegeven door het Davidsfonds in ‘t jaar O.H. MCMX. Opgeluisterd met teekeningen door Gustaaf van de Woestijne”. Paperback, slijtage. Vuile randen maar niet opengesneden.
“Reinaert De Vos, Uyt het middelnederlandsch in verstaanbaar Vlaamsch herschreven par Stijn Streuvels et édité par het Davidsfonds in ‘t jaar O.H. MCMX. Illustrations par Gustaaf van de Woestijne”. Paperback, usures. Bords sales.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#558
Vijf houten Christusbeelden zonder armen. Spanje, XIXde eeuw.
Cinq statues du Christ en bois sculpté et polychromé. Sans bras. Espagne, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 125 / 200 -
#556Yazd
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Regio Kirman-Ispahan. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 280 cmEstimate: € 200 / 240 -
#172Albert Jacob Emanuel HalberstadtPeriod: 1857 - 1886
“Oude man met baard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘85. Antwerpse school, leerling van Karel Verlat.
“Vieillard barbu”. Huile sur toile. Signée et datée ‘85. Ecole anversoise, élève de Charles Verlat.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#862
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 17 wijnglazen (fluiten, rode wijn en witte wijn) en een driedelig toiletgarnituur.
Un lot d'objets en cristal incolore, dont 17 verres à vin (flûtes, verres à vin rouge et verres à vin blanc) et une garniture de toilette en trois pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100 / 160