Similar lots by type
-
#848Een dekselpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#1058Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.
Terrine en porcelaine monochrome blanche. Sans louche.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#897Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.
Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#933Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.
Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.No longer availableDim. H/ 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#927Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1046Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
Tapis du Pakistan en laine. Noué main.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Een lot zilver, bestaande uit twee sauskommen, een ronde en een ovale schaal en een schotel. Merken van Wolfers en Delheid.
Lot d’argent massif comprenant deux saucières, un plat rond et un ovale et un autre plat. Poinçons de Wolfers et de Delheid.No longer availableDim. 3723,5 gramEstimate: € 1200 / 1600 -
#797Een lot van een wit en vijf blauwe opaalglazen voorwerpen, met o.a. een vaas, een schaaltje en een kip. We voegen er een milieu de table van blauwgeglazuurd porselein met een dubbele zwanenkop aan toe.
Un lot de cinq objets en opaline blanche et un objet en opaline bleue, comprenant un vase, un plat et une poule. Nous ajoutons un milieu de table en porcelaine à eglaçure bleu en forme de tête de cygne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#516Ovale Louis-Philippetafel van mahoniehout met vier gedraaide en gerainureerde poten. Met één grenen verlengblad. XIXde eeuw.
Table ovale Louis-Philippe en acajou sur quatre pieds tournés et rainurés. Un allonge en sapin. XIXe siècle.No longer availableDim. 108 x 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#912“Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Waterval” (37 x 16,5 cm) en “Houtsprokkelaar” (37 x 16,5 cm). Drie ingekleurde Japanse houtsneden. Rond 1930.
”Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Chute d’eau” (37 x 16,5 cm) et “ Ramasseur de bois” (37 x 16,5 cm). Trois gravures sur bois en couleurs japonaises. +- 1930.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#416Twee verschillende bijzetmeubeltjes van gefineerd hout, versierd met inlegwerk.
Deux meubles d’appoint en bois de placage décorés d’incrustations.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1023Twee olielampen van handbeschilderd glas in de stijl van het Mary Gregoryglass.
Deux lampes à huile en verre peints à la main dans le style Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#800Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#264Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150

