Similar lots by type
-
#775Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#379Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#204“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250 / 300 -
#403Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#214Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.
Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#781Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit keukenpotten, een asbak, een paar tegels, een drageoir, enz.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant des pot de cuisine, un cendrier, une paire de carreaux un drageoir etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#610Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450 / 550 -
#777Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.
Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#603Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360 / 400 -
#609“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450 / 550 -
#310Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#600Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900 -
#421Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een grote en een kleine terrine en een theepot van Beiers porselein aan toe.
Service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré. Nous ajoutons une grande et une petite terrine et une théière en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#738Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#737Limoges, FranceEen koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#789Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.
Lot d’assiettes, de plats et de terrines en faïence et en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#407“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#691Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#716Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#207“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#417Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.
Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#605Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200 / 1300
Other lots in this auction
-
#734Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#366Een kastje met vier laden van mahoniehout.
Petit meuble à quatre portes en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#374Lode TaeymansPeriod: 1874 - 1937“Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#750Een messingen samovar.
Samovar en laiton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#469Shirma Guaysamin“Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.
“Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#503Een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Met houten sokkel.
Vase balustre en faïence de Satsuma. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 40 -
#436Een zuil van gesculpteerd albast.
Colonne en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Een lot zilver, bestaande uit twee lepels, twee theezeefjes, een theestaafje en een handvat.
Lot d’argent comprenant deux cuillères, deux tamis à thé, un bâton à thé et une manche.No longer availableDim. 142,70 g BrutoEstimate: € 60 / 80 -
#16Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#273Een lot gedreven koperwerk met een inktpot in Napoleon III-stijl, een jardinière en een art nouveau vide-poche.
Lot de cuivre repoussé comprenant un encrier Napoléon III, une jardinière et un vide-poche art nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#163E. Bouret“La recréation”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“La recréation”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 360 / 400

