Similar lots by type
-
#417
Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.
Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#204
“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250/300 -
#214
Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.
Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300/400 -
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#716
Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#775
Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#207
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#398
Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50/80 -
#691
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#777
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.
Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#379
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#421
Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een grote en een kleine terrine en een theepot van Beiers porselein aan toe.
Service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré. Nous ajoutons une grande et une petite terrine et une théière en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#737Limoges, France
Een koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#789
Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.
Lot d’assiettes, de plats et de terrines en faïence et en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#605
Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200/1300 -
#600
Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800/900 -
#407
“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1300 -
#609
“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450/550 -
#310
Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80/120 -
#738
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#603
Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360/400 -
#781
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit keukenpotten, een asbak, een paar tegels, een drageoir, enz.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant des pot de cuisine, un cendrier, une paire de carreaux un drageoir etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#610
Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450/550
Other lots in this auction
-
#518
Een opengewerkt Ethiopisch kruis van zilver met afbeeldingen van Bijbelse figuren. +/-254 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré décoré de personnages bibliques. +/- 254 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#147
Paar kandelaars van zilver, keuren van Birmingham en een honingpot van kristal met een massief zilveren dekselknop.
Paire de candélabres en argent aux poinçons de Birmingham et un pot à miel en cristal à fretel en argent massif.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#399Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 80/100 -
#25
Een paar oorbellen, een horoscoop, een speld en een ring met een parel van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles, un horoscope, une épingle et une bague avec perle. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,75 gEstimate: € 250/350 -
#291
Een groot en een klein bronzen exemplaar van de dansende sater naar de klassieke oudheid.
Un grand et un plus petit satyre dansant en bronze d’après l’antique.No longer availableDim. h: 80 & 30 cmEstimate: € 200/240 -
#237
Twee Madonna’s met kind. Op doek. Zuid-Amerikaans werk.
“Deux Vierges à l’Enfant”. Sur toile. Travail Sud-Américain.No longer availableDim. 48 x 39 & 60 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#586
Een klasseerkast met rolluiken.
Meuble de classement aux coulisses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#747
Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.
Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#779
Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#757
Een crapaud van gesculpteerd mahoniehout, bekleed met gestreepte zijde. Tijdperk Louis-Philippe.
Crapaud en acajou sculpté recouvert de soie striée. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#391
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een likeurvaatje, drie vazen, waaronder een Chinese, een pul, bloemen, figuurtjes en een schaaltje.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant un tonneau à liqueur, trois vases dont un chinois, une chope, des fleurs, des figurines et un petit plat.No longer availableEstimate: € 40/60