Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

A butler mirror, convex in gilded frame.
Dim. Ø63
SKU: 0703230534.
Categories: Hout, Spiegel.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #534
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595

    Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.

    An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 74 x 61cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #435

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #554

    Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

    A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
    No longer available
    Dim. 78 x 52cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #445

    Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.

    A Louis XV table. Marquetry, gilded and with floral motif.
    No longer available
    Dim. 66 x 72,5cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #565

    Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. h 58cm b 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.

    A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.
    No longer available
    Dim. 90 x 49 x 71cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #552
    Deknudt

    Een Louis XV stijl spiegel in hout gesculpteerd en verguld. Snijwerk en geslepen spiegelglas, gefabriceerd door Deknudt Mirrors.

    A Louis XV style mirror carved in wood and gilded. Carving and ground mirror glass, manufactured by Deknudt Mirrors.
    No longer available
    Dim. 93 x 46cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #436

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175

Other lots in this auction

  • #673

    “Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.

    "Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #156

    Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

    A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
    No longer available
    Dim. 235 x 125cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #264
    Marcel Henneghien

    “Hoevezicht bij Itterbeek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm view near Itterbeek.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    “Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.

    “Monochrome abstract in grid.” A few works ink, mixed media on paper. Wears monogram.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 x 2
    Estimate: € 550 / 650
  • #333

    Een lot verzilverd metaal met bestekken en schotels. En een zilveren servetring gemerkt van Wolfers.

    lot of silver-plated metal with cutlery and dishes. And a silver napkin ring marked Wolfers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #669

    Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.

    A Neo-Renaissance walnut coat rack with six brass hooks.
    No longer available
    Dim. L. 140 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #600

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.38 ct.
    No longer available
    Dim. 7,24 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #547

    Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.

    A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #192

    “Landschappen met koeien”. Een paar XIXe eeuwse schilderijen, olieverf op paneel.

    "Landscapes with cows". A pair of XIXth century paintings, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #372

    “Zittend naakt.” Gemengde techniek op papier, met gouache. Onduidelijk gesigneerd. Beschadigingen op het papier buiten het werk.

    “Sitting nude”. Mixed media on paper with gouache. Indistinctable signature. Damage at the edges of the paper.
    No longer available
    Dim. 59 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 320
  • #464
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.

    "Chapel with the flight to Egypt" "Jesus and Joseph" lot of 2 pen drawings on paper. Framed.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een moderne vaas van kristal, deels geel gekleurd in de massa. Gemerkt met label.

    A modern crystal vase, partly colored yellow in the mass. Marked with label.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More