Similar lots by type
-
#251
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#259
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#299
Een antieke spiegel, bekleed met gesculpteerd benen plaatjes met Engeltjes en leeuwen en centraal het wapenschild van het Franse koninkrijk en de spreuk “Montjoy Saint Denis”. Enkele manco’s en kleine beschadigingen.
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#735The Bridge
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
Deux parapluies différents à manches en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#45Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 180 x 145 en 200 x 120 cmEstimate: € 80/120 -
#776
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.No longer availableDim. b: 40 & 48 cmEstimate: € 40/60 -
#701
Een paar witmetalen jardinières met ringen.
Paire de jardinières en métal blanc ornées d’anneaux.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#716Lilihan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
”Carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 140 cmEstimate: € 50/80 -
#230
Een peervormige natuurlijke zwarte diamant in gesloten AIG certificaat van 2,04 ct.
Diamant naturellement noir taillé en poire dans un certificat fermé AIG. 2,04 ct.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#494Luk Duffour
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#333
Een Wedgwood pique fleurs met een wit op blauw decor.
Un pique-fleurs en Wedgwood à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#503
Schap met Japans lakwerk.
Une étagère en laque chinoise.No longer availableDim. 38 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#465Il Bisonte
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 250/300 -
#761
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40/50 -
#672
“Elios”. Vouwstoel van chroom en leder. In de geest van Fontoni & Geraci.
“Elios”. Chaise pliante en chrome et cuir. Dans le goût de Fontoni & Geraci.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 200/240