Similar lots by type
-
#309
Een spiegel in mahoniehouten lijst met messingen beslag.
Un miroir dans un cadre en acajou avec des montures en laiton.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#162
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois patiné or avec une feuille d'acanthe dans le cimier.No longer availableDim. 130 x 95 cmEstimate: € 180 / 220 -
#264
Een goudgepatineerde ronde spiegel in Lodewijk XVI-inspiratie.
Miroir rond patiné or d'inspiration Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 70 / 100 -
#132
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 99 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#169The Franklin Mint
“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445
Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.
Paire de tables d'appoint à piètement en palmier patiné or et plateaux ronds en verre.No longer availableDim. h: 68 cm Ø 60 cmEstimate: € 320 / 380 -
#140
Een herdenkingsmunt van Brussel 1979. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.
Une pièce commémorative de Bruxelles 1979. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.No longer availableDim. Ø 21 mmEstimate: € 300 / 330 -
#232E. Rivarol
“Grootvader en kleindochter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Grand-père et petite-fille ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90Estimate: € 120 / 200 -
#296
Twee verschillende gebeeldhouwde armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils sculptés différents de style Régence, tapissés à l'aiguille.No longer availableDim. h: 110 en 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#243
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. 30 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332
“Vissershaven”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel. Medio XIXe eeuw.
"Port de pêche". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Milieu du XIXème siècle.No longer availableDim. 22 cm x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Attilio FagioliPeriod: 1877 - 1966
Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.
Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#432
“Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.
"Voilier au coucher du soleil." Aquarelle sur papier. Ours monogramme BNR.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32Frans Moorts
Een paar opgehoogde oude portretfoto’s.
Une paire de vieilles photos de portrait en relief.No longer availableDim. 25 cm x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482
“Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.
"Portrait nu et surréaliste." Deux techniques mixtes sur papier. Porte une signature et datesNo longer availableDim. 53 x 43 & 18 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80 / 120