#209
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
#235
Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
#223
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#807
#212
Un miroir en bois laqué noir, style Boulle, décoration en écaille et cuivre incrusté et montures en bronze.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300
#248
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#593
#668
Een Chinese dekselvaas van blauw aardewerk met een verguld decor van bloemenranken.
#23Val Saint-Lambert
Een drageoir van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
#116
Een eikenhouten broodkast met twee deuren.
Une panetière en chêne à deux portes.No longer availableDim. 175 x 102 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#185
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,90 ct.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#441
#816
Een gedeelte glasservies met amberkleurige voet en verzilverde rand, jaren 50.
#118
Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
#462
Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.
Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.No longer availableDim. 83 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#127Delvaux
Een wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
Un sac à main en cuir blanc, dans un sac protecteur.No longer availableEstimate: € 140 / 200