#434
Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un petit miroir majordome à encadrement en bois.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#212
#613
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout in barokke stijl.
Un grand miroir de cheminée en bois à patine doré, style baroque.No longer availableDim. 182 x 84 cmEstimate: € 25/30
#653Val St. Lambert
“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
#172E. Bouillon
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#34Octave Landuyt
“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#444
“Geisha met Samisen”. Gouache op zijde. Gesigneerd.
”Geisha au Samisen”. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 25/40 -
#511
“Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.
#362Pierre Alechinsky
Affiche Arenthon. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#475
Une petite table en chrome et tablette en verre d’après Eileen Gray.No longer availableDim. Ø 51 cm, h 63 cmEstimate: € 60/100 -
#37
Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.
Un lot de quatre moulins à café anciens.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#340
#487
Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80