Similar lots by type
-
#736Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 65 / 80 -
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.No longer availableDim. 144 x 82 cmEstimate: € 200 / 220 -
#800Een grote trumeauspiegel, bovenaan versierd met lauwerkransen en -guirlandes.
Un grand trumeau, décoration de feuilles de laurier et guirlandes.No longer availableDim. 172 x 105 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#459Een bowl, een theepot en een kannetje van Derby lusterware.
Un bol, une théière et une verseuse Derby lusterware.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58Een groepje van Saksisch porselein.
Un petit groupe en porcelaine de Saxe.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#135Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. Color FG VS.
Une bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct Color FG VS.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 1750 / 1900 -
#707Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.
Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 85 / 100 -
#101DelvauxEen lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
Un sac à main en cuir, couleur fauve, modèle Faust.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#117Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.
Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#388Een humidor van Partagas.
Un humidor, Partagas.No longer availableDim. 13 x 37 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#405Boch La Louvière & Boch Frères KéramisEen aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.
Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#617Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#94Gaston CoekelbergsPeriod: 1915 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#803Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40

