#612Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
#42Louis GruytersPeriod: 1897-1975“Bloemenstilleven met Chrysanten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#457RuschaEen vintage meerkleurig aardewerken beeldje van een stier.
#694Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
A walnut tea caddy with molding and two inlaid diamond-shaped bones. Minor damage to the bottom and back moldings.No longer availableDim. 13 x 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal.No longer availableDim. h 121 x Ø 40 cmEstimate: € 220 / 280 -
#33Een koperen consecratiebel, ook wel sacristiebel of altaarschel genoemd.
A copper consecration bell, also known as a sacristy bell or altar bell.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80