#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#366Een mahoniehouten en wortelhout gefineerd naaitafeltje met lade en klep. Poten met kruisverbinding in H. Sporen van slijtage.
A mahogany and root wood veneered sewing table with drawer and flap. Legs with cross connection in H. Signs of wear.No longer availableDim. 74 x 54,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#6Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.
A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.No longer availableDim. 67,5 x 27 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480 -
#463Een terracotta Bamileke pijpenkop, Kameroen.
A terracotta Bamileke pipe bowl, Cameroon.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#373Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.
#276Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. 116 x 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80