#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#702Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
#639Dubois, BouffioulxEen vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase with multicolored glaze, decorated with an engraved, Egyptian-inspired motif. Marked at the bottom.No longer availableDim. 53 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Anvers H. KreitzEen Lodewijk XV pendule. Koperen wijzerplaat met geëmailleerde Romeinse cijfers voor uren en aanduiding van minuten, Versiering met koper in de manier van Boulle. Bovenaan een aartsengel met bazuin en palmtak. Onderaan gemerkt “Kreitz Anvers”.
A Louis XV clock. Copper dial with enamelled Roman numerals for hours and minute indication. Decoration in copper in the style of Boulle. At the top an archangel with trumpet and palm branch. Marked "Kreitz Anvers" at the bottom.No longer availableDim. 90 x 47 x 17 cmEstimate: € 400 / 600 -
#728Een vintage handtas in python leder en portefeuille in croco leder.
A vintage python leather handbag and a crocodile leather wallet.No longer availableDim. 20 x 21 & 9 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
A wristwatch, model Durban Sports Watch 2010700, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 80 / 120