#83Een lamp in Tiffany-stijl met bronskleurige voet en glas in lood kap met vlinders in het decor.
A lamp in Tiffany style with bronze-colored base and stained glass shade featuring butterflies in the decor.No longer availableDim. h 65 cm x Ø 42 cmEstimate: € 120 / 150 -
#71“Maria met kind”. Een gepatineerd houten beeldje.
"Maria with child." A patinated wooden carved figurine.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#702Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
#442S. Verlinden“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Interior view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65,5 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#346Een gevlamde onyxen piëdestal waarvan de voet uit drie zuilen bestaat.
A flamed onyx pedestal table with a base consisting of three columns.No longer availableDim. h 88 x Ø 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
A pair of wooden lacquered sculpted Chinese vases with figurative and landscape decoration in carvings.No longer availableDim. 43 x Ø 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#312Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Riviergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Luc Lanel ChristofleEen verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.
A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.No longer availableDim. Ø 35 cm, h 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80