#703Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.
A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#106Kurt ØstervigPeriod: 1912-1986Serie van 4 Mid-Century Deense design stoelen in teak. Ontwerp door Kurt Østervig.
A set of 4 Mid-Century Danish design chairs in teak. Designed by Kurt Østervig.No longer availableDim. 78 x 51 x 50 mEstimate: € 600 / 900 -
#661TensorEen vintage mini bureaulampje, Tensor Student model 7200.
A vintage mini desk lamp, Tensor Student model 7200.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#702Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
#8Een Vieux-Paris vaas met een handbeschilderd tafereel van een verliefd koppel en achteraan een bloemenweelde.
A vieux-Paris vase with a hand-painted scene of a loving couple on one side and a profusion of flowers on the other.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#624Een bronzen Boeddhabeeld.
A bronze cast Buddha statue.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.
A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".No longer availableDim. 8 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Een bloemenstilleven”, olieverf op doek, getekend H. J. Pauwels.
“A still life of flowers”, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 80.5 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315,Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.
A vintage glass lamp base colored green in the mass.No longer availableDim. H: 41 cmEstimate: € 50 / 60