Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cachepot met hoge rand van Engels aardewerk met blauw decor aan buitenkant en binnenkant.
Een cachepot met hoge rand van Engels aardewerk met blauw decor aan buitenkant en binnenkant.
Een cachepot met hoge rand van Engels aardewerk met blauw decor aan buitenkant en binnenkant.
Ironstone

Een cachepot met hoge rand van Engels aardewerk met blauw decor aan buitenkant en binnenkant.

A cachepot with a high rim made of English earthenware with blue decoration on the outside and inside.
Dim. 21 x 45 x 30 c
SKU: 1604240049.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #49
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #180

    Een paar 14 kt wit en roze gouden oorbellen bezet met een twee centrale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4,65 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. Met certificaat.

    A pair of 14 kt white and pink gold earrings set with two central sapphires with a total weight of approximately 4.65 ct. and diamonds with a total weight of approximately 2.14 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 10,05 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #318
    Limoges

    Een milieu-de-table in handbeschilderd Limoges porselein met vergulde koperen delen.

    A centerpiece in hand-painted Limoges porcelain with gilded copper elements.
    No longer available
    Dim. h 11 x l 44 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700
    Louis Vuitton

    Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.

    A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #89
    Gaston Wallaert

    “Bloemenstilleven met fruit”, olieverf op doek, gesigneerd G Wallaert.

    "Flower still life with fruit", oil on canvas, signed G Wallaert.
    No longer available
    Dim. 95 x 71 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,22 g maat: 55
    Estimate: € 500 / 600
  • #641
    Erpe

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a bakelite shade, marked Erpe.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588
    Bankoni

    “Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.

    "Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #561
    Limoges France

    Een porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.

    A porcelain dinner set adorned with green branches and pink roses. Marked Limoges France De Backer Van Camp.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #585
    Kashgai

    Een oosters handgeknoopt wollen karpet.

    An Eastern hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 170 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.

    A multicolored hand-knotted Persian runner with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 360 x 99 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #275

    Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.

    A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.
    No longer available
    Dim. 48 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.

    A large art deco clock of lacquered metal and gilded bronze. Adorned with a lacquered lily motif. Flanked by ram's heads with rings. Base with four volute legs and adorned with a laurel wreath. At the top, a canopy and a cone. Dial featuring a lacquered cherub. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More