#525Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#423Een paar Chinees porseleinen schaaltjes, wit-oranje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain bowls, white and orange with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 6,5 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.
A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.No longer availableDim. 62 x Ø 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#356Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
#204Een paar spiegels met gedreven koperen omlijsting van bewogen vorm in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#239Een vintage houten “Witch-Eye” zonnespiegel met goudkleurig patina. Type Hollywood Regency, Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
A vintage wooden "Witch-Eye" sunburst mirror with a gold patina. Hollywood Regency style. Circa 1960-70.No longer availableDim. 53 x 53 & Ø 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
A Mandalay Buddha intricately carved from wood with a gold-colored patina and multicolored sequins.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120