#130Een paar platina oorbellen met 14 kt geelgouden sluiting bezet met telkens een centrale briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct. F-G SI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct. Met certificaat.
A pair of platinum earrings with 14 kt yellow gold closures, each set with a central brilliant-cut diamond with a total weight of approximately 1.24 ct. F-G SI1 and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2.08 ct. With certificate.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#674Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.
A small vase in crackled faience decorated with monkeys.No longer availableDim. H:17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#96Giroflex“Giroflex 94799”. Een serie van 4 moderne armstoelen met gechromeerd metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning. 1 rugleuning met barst. Onderaan gemerkt.
"Giroflex 94799". A series of 4 modern arm chairs with chromed metal frame and upholstered, plastic seat and armrest. 1 backrest cracked. Marked at the bottom.No longer availableDim. 88 x 52 x 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#356Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#677David ÂudinetEen ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#433Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain saucers with floral decoration. 19th century, marked at the bottom. Provenance, labeled verso Galerie Stampaert.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#312Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Riviergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120