#148Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.
Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.No longer availableDim. 1710 g en 104,50 gEstimate: € 800 / 1000 -
#93Luxval Val Saint Lambert“Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.
"Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#381Drie Japanse Imari borden.
#435Bosmans‘Zonsopgang bij desolaat landschap’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#137“Moeder met kind”. Een bronzen groep op marmeren voet, Onderaan gesigneerd “Baldi”.
"Mother with child". A bronze group on a marble base, Signed "Baldi" at the bottom.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 300 / 400