#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#447Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#277“Moeder met kind”. Een gepatineerd houten beeld. Onderaan monogram.
"Mother with child." A wooden carved and patinated sculpture. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#630Heinrich, GermanyEen uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
An extensive German porcelain dinner service with flower decoration. Decor Parnass. Consisting of: 12 cups (1 rim chip), 12 saucers, 12 dessert plates, 1 long dish, 1 sauce boat, 12 soup plates, 12 dinner plates, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 2 small & 2 large oval dishes, 1 large cake plate, 1 tureen, 2 salad bowls. Total of 72 pieces.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#259Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Koppel bij graanschoven’, een kleurenlithografie, getekend buiten de plaat Alfons Blomme, 1929.
"Pair by Sheaves of Grain", a color lithograph, signed off plate Alfons Blomme, 1929.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486Een houten vintage, Scandinavisch design, salontafeltje met 2 uitklapbare zijden.
A wooden vintage, Scandinavian design coffee table with 2 fold-out sides.No longer availableDim. 58 x 163 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#334“Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.
"Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.No longer availableDim. 33 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#202Een tafelspiegel met schildpadimitatie.
A table mirror with tortoiseshell imitation.No longer availableDim. 45 x 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.No longer availableDim. 267 x 76 x 49 cmEstimate: € 150 / 250