#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
Three etchings with various depictions, signed.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#151Carl Werner Hutchenreuter“Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.
"Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#141Een aarden kommetje, Iran, Nishapur, 10e eeuws. Gerestaureerd.
An earthenware bowl, Iran, Nishapur, 10th century. Restored.No longer availableDim. h 4 x Ø 14 cmEstimate: € 400 / 600 -
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#501AshantiEen lot van 3 gesculpteerde terracotta Ashanti potten ter bezwering van hekserij. Midden Afrikaans. Begin 20e eeuw.
A lot of 3 carved terracotta Ashanti pots for warding off witchcraft. Central African. Early 20th century.No longer availableDim. 50 & 37 & 40 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
A wristwatch, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in its original box.No longer availableEstimate: € 80 / 120