#476Een set van twee gesculpteerde massief eiken piëdestals.
A set of two carved solid oak pedestals.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 150 / 230 -
#463Een terracotta Bamileke pijpenkop, Kameroen.
A terracotta Bamileke pipe bowl, Cameroon.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#305“Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm”. Een boek gedateerd MDCXX (1620).
"Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm". A book dated MDCXX (1620).No longer availableDim. 11 x 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een paar houten gesculpteerd vergulde beeldjes van Thaise Boeddha’s.
A pair of wooden sculpted gilded figurines of Thai Buddhas.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10MictaEen 18 kt geel en witgouden art deco dameshorloge, begin 20ste eeuw. Serienummer 6363. Met roestvrij stalen rekbare polsband.
An 18 kt yellow and white gold Art Deco ladies' watch, early 20th century. Serial number 6363. With stainless steel expandable wristband.No longer availableDim. Bruto: 15,55 gEstimate: € 200 / 300 -
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#617Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
A Delft aardewerk tobacco jar in blue and white with inscription and smoking Indian in the design. Lion heads on the side and marked "De Porceleyne Clauw" at the bottom.No longer availableDim. 38 x Ø 21 cmEstimate: € 100 / 150