#273Giovanni RonzanEen met de hand beschilderd keramisch beeld van een elegante zittende dame. Onderaan gemerkt Giovanni Ronzan. Minieme schade aan één teennagel. Turijn, ca. 1950.
A hand-painted ceramic sculpture of an elegant seated lady. Marked Giovanni Ronzan at the bottom. Minor damage to one toenail. Turin, circa 1950.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#88Een design bureaulamp Timor 69. Chroom en antraciet. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Chrome and anthracite. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#736Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#86Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
A round column base made of inlaid marble. Filipino handicrafts.No longer availableDim. h 51 x Ø 35 cmEstimate: € 250 / 300 -
#240Een 18 kt witgouden barrette bezet met diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 kt white gold barrette set with octagonal diamonds weighing approximately 0.90 ct. in total, and brilliant cut diamonds weighing approximately 0.28 ct. in total.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 700 / 800 -
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates.No longer availableDim. 168 x 105 x 42 cmEstimate: € 120 / 180