Similar lots by type
-
#637
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#608
Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#607
Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 400/440 -
#652
Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.
Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 60/80 -
#535
Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.
Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#593
Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 850/900 -
#645
Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.
Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#618
Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 150/160 -
#650
Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.
Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#589
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#640
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#588
Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.
Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.No longer availableDim. h 3,5 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.
Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 65/80 -
#475
Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#809
Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.
Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#617
Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 150/160 -
#627
Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.
Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40/60 -
#603
Een paar vazen in blauw en wit Chinees porselein met personages en landschapsdecor.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 600/650 -
#611
Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 200/220 -
#641
Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/60 -
#799
Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.
Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#560
Een paar vazen van Imariporselein.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 190/220 -
#633
Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.
Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100/120 -
#575
Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#528
Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Paire de vases balustres en porcelaine polychrome à décor de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#544Salvador Dali
“Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.
“Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 220/250 -
#718
Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45 -
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#52
“Herenportret”. Een fijn gesculpteerd reliëf van wit marmer in kader. XIXe eeuw.
“Portrait d’homme”. Relief finement sculpté en marbre blanc encadré. XIXe siècle.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 60/100 -
#351
Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#29
Een handgeschilderd miniatuur damesportret.
“Portrait de dame”. Miniature peinte à la main.No longer availableDim. 10x 7,5 cmEstimate: € 50/80 -
#228
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#224Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
Een serie van negen gravures met voorstellingen van Lier d.d. 1911 (22 x 18 cm). Nummer één is gekleurd en groter (30 x 25 cm). De oorspronkelijke kaft met inhoudsopgave en genummerd 14 wordt bijgevoegd.
Suite de neuf gravures aux représentations de la ville de Lierre datées 1911 (22 x 18 cm). Le numéro 1 est en couleurs et plus grand (30 x 25 cm). Le portefeuille d’origine avec tables des matières et numéroté 14 est ajouté.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#297
Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
Cendrier décoré d’une panthère sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#780
Een wandconsole van donkergepatineerd plaaster.
Console en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 20/30 -
#349Capodimonte
Twee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Deux petits mendiants. Petit groupe en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 40/60