Similar lots by type
-
#668Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.
Un vase balustre en porcelaine à décor Canton de personnages et de fleurs.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#445Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#767Een klein metalen theepotje, versierd met tekens en bloesems in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une petite théière en métal, décorée de personnages et de fleurs en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een barokke dekselvaas van porselein met classicistische personages in reliëf. Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte Italy.
Un vase baroque en porcelaine recouvert de caractères classiques en relief. Travail italien, marqué Capodimonte Italie en bas.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#772Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.
Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.No longer availableDim. 100 x 127 cmEstimate: € 300 / 400 -
#761Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 12.5 & 14.5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#763Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#630Een paar roodgelakte Chinese kastjes met twee deuren en twee laden, versierd met pietra dura taferelen van Geisha’s in een tuin op het front en bloemen en vogels op de flanken.
Paire de meubles chinois laqués rouge ouvrant à deux portes et deux tiroirs décorés de pierre dure aux scènes de geishas dans un jardin de devant et de fleurs et d’oiseaux sur les côtés.No longer availableDim. 62 x 62 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#601Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#658Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 47 & 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#745GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. De skiër hersteld aan de voetjes. Allen gemerkt.
Quatre figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M.I. Hummel. Le skieur restauré aux pieds. Tout marqué.No longer availableDim. h: 13 - 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#557Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 150 / 180 -
#730Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.
Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#422Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.
Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#771Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#661Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#705Een recente vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#707Volkstedt“Herderskoppel”. Een groep van monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt. Haarscheur vooraan door de basis.
Couple de bergers . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué à l'arrière. Cheveu à l'avant à travers la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#816CapodimonteEen spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#621Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 180 / 250 -
#715Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#156Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Op sledepoten.
Une vitrine en chêne en deux parties avec trois portes en bas. Sur pieds patins.No longer availableDim. 196 x 160 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#191Een paar Moriaankandelaartjes.
Quelques chandeliers morians.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 260 / 300 -
#223“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800 -
#561Een theepot van polychroom Chinees porselein.
Une théière en porcelaine chinoise polychrome.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#174R. Klein“Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700 -
#736Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#163Jean Boyer, LimogesEen groot servies van wit porselein versierd met een vergulde bladguirlande. 36 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 kopjes en schoteltjes, twee lage en een hoge gebakschotel, twee gedekte groenteschalen, 8 schotels van diverse grootte en vorm, 2 sauskommen, 1 slakom, 1 soepterrine. Alle gemerkt en als nieuw. We voegen er een snoepschaaltje met een ander decor aan toe.
Un grand service en porcelaine blanche décoré d'une guirlande de feuilles dorées. 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 12 assiettes à dessert, 12 tasses et soucoupes, deux plats de pâtisserie basse et haute, deux plats de légumes couverts, 8 plats de différentes tailles et formes, 2 bols à sauce, 1 saladier, 1 soupière. Tous marqués et comme neufs. Nous ajoutons un plat de bonbons avec un décor différent.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#137Sitzendorf“Edel koppel in koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Achteraan gemerkt.
Couple noble en voiture avec chariot à quatre mains. Un grand groupe de porcelaine allemande multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. l: 75 cm; h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#414Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.
Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.No longer availableDim. (83 x 45 cm ) x4Estimate: € 120 / 200 -
#724“Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.
Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120




