Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Goldimari

Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

Un cache pot en porcelaine japonaise multicolore décoré de fleurs, pivoines et faisans d'or. Marqué en bas.
Dim. Ø: 26 cm; h: 21 cm
SKU: 2306200461.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #461
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #668

    Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.

    Un vase balustre en porcelaine à décor Canton de personnages et de fleurs.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.

    Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.

    Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #767

    Een klein metalen theepotje, versierd met tekens en bloesems in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Une petite théière en métal, décorée de personnages et de fleurs en relief. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #362
    Goebel

    Vier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.

    Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een barokke dekselvaas van porselein met classicistische personages in reliëf. Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte Italy.

    Un vase baroque en porcelaine recouvert de caractères classiques en relief. Travail italien, marqué Capodimonte Italie en bas.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #772

    Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.

    Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.
    No longer available
    Dim. 100 x 127 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #761

    Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 12.5 & 14.5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #763

    Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #630

    Een paar roodgelakte Chinese kastjes met twee deuren en twee laden, versierd met pietra dura taferelen van Geisha’s in een tuin op het front en bloemen en vogels op de flanken.

    Paire de meubles chinois laqués rouge ouvrant à deux portes et deux tiroirs décorés de pierre dure aux scènes de geishas dans un jardin de devant et de fleurs et d’oiseaux sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 62 x 62 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #601

    Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.

    Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #658

    Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 47 & 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.

    Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #745
    Goebel

    Vier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. De skiër hersteld aan de voetjes. Allen gemerkt.

    Quatre figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M.I. Hummel. Le skieur restauré aux pieds. Tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #557

    Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.

    Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #730

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #422

    Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.

    Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #771

    Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #661

    Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #705

    Een recente vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase récent en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #707
    Volkstedt

    “Herderskoppel”. Een groep van monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt. Haarscheur vooraan door de basis.

    Couple de bergers . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué à l'arrière. Cheveu à l'avant à travers la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #816
    Capodimonte

    Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.

    Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.

    Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #715

    Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #156

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Op sledepoten.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec trois portes en bas. Sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 196 x 160 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.

    Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 252 175 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #191

    Een paar Moriaankandelaartjes.

    Quelques chandeliers morians.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #223

    “De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.

    La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 660 / 800
  • #561

    Een theepot van polychroom Chinees porselein.

    Une théière en porcelaine chinoise polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #174
    R. Klein

    “Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #203

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.
    No longer available
    Dim. 18 x 14,5 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #736

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #163
    Jean Boyer, Limoges

    Een groot servies van wit porselein versierd met een vergulde bladguirlande. 36 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 kopjes en schoteltjes, twee lage en een hoge gebakschotel, twee gedekte groenteschalen, 8 schotels van diverse grootte en vorm, 2 sauskommen, 1 slakom, 1 soepterrine. Alle gemerkt en als nieuw. We voegen er een snoepschaaltje met een ander decor aan toe.

    Un grand service en porcelaine blanche décoré d'une guirlande de feuilles dorées. 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 12 assiettes à dessert, 12 tasses et soucoupes, deux plats de pâtisserie basse et haute, deux plats de légumes couverts, 8 plats de différentes tailles et formes, 2 bols à sauce, 1 saladier, 1 soupière. Tous marqués et comme neufs. Nous ajoutons un plat de bonbons avec un décor différent.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #137
    Sitzendorf

    “Edel koppel in koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Achteraan gemerkt.

    Couple noble en voiture avec chariot à quatre mains. Un grand groupe de porcelaine allemande multicolore. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm; h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #414

    Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.
    No longer available
    Dim. (83 x 45 cm ) x4
    Estimate: € 120 / 200
  • #724

    “Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.

    Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More