#190
#455
Een halssnoer van grijze parels met zilveren slot.
#410
#30
Een halssnoer van natuurparels met zilveren slot.
#420
Lot de pendentifs et de broches dont une pièce de Val St-Lambert, deux sur porcelaine, un camée et un sur ivoire.No longer availableEstimate: € 80/120
#555
Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding en fantasiestenen.
#134Pieter Van BeverenPeriod: 1876-1970
#663
Een zittend naakt van gesculpteerd ivoor. Japans werk.
#502Ludovicus
“Compositie”. Tweeluik op jute. Gesigneerd.
#192
“Luitspeler met vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek.
“Joueur de luth et nu féminin”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#271
Twee fruitmandjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt met de gekroonde N. Eén met kleine beschadiging.
Deux corbeilles aux fruits en faïence polychrome. Marque à l’”N” couronné. Petit dégât à l’une des deux.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#65
Hanger van wit en geel goud bezet met diamanten. Omstreeks 1900.
#570Genève Quartz
#129Theo Blickx
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#147
Poppenwagen naar oud voorbeeld, met pop.
#693Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#581
Een ivoren groep met een rij van vijf kindjes en een hondje, trekkend aan een grote lotusbloem, waarop een krekel. Op houten sokkel. Chinees werk, begin XXe eeuw.
Groupe en ivoire présentant une queue de cinq petits enfants et un petit chien, tirant à une fleur de lotus, sur laquelle est posé un grillon. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 600/1000