Similar lots by type
-
#617“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180 / 240 -
#511Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180 / 240 -
#490Een wandelstok van bamboe met een uitgestoken decor van krijgers. Onderaan een uitneembare degen met ivoren handvat.
Une canne en bambou avec un décor de guerriers. Une épée avec poignée en ivoire rétractable se trouve dans la canne.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een zeldzame bajonet voor een Belgische Mauser M1889, gemaakt bij Hopkins and Allen Arms Company in Norwich, Connecticut in de Verenigde Staten. Omstreeks 1915. Met schede.
Baïonnette rare pour un Mauser belge M1889, produite par Hopkins et Allen Arms Company à Norwich, Connecticut U.S.A. vers 1915. Avec gaine.No longer availableDim. l: 53,5 (met schede)Estimate: € 150 / 200 -
#730Twee wandelstokken, waarbij één met een degen en de andere met een gemzenpoot en -hoorn als handvat.
Deux cannes, dont une contenant un sabre et l’autre avec une poignée en corne et pied de chamois.No longer availableDim. l: 87 & 94 cmEstimate: € 200 / 300 -
#611“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met notenhouten kolf. Geproduceerd in de Fabbrica d'Armi Torre Annunziata in 1900. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm au chargeur six coups. Crosse en noyer. Production de la Fabbrica d’Armi Torre Annunziata en 1900. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180 / 240 -
#629Een oude bajonet met een volledig stalen handgreep. Geen merktekens.
Ancienne baïonnette à manche entièrement en acier. Sans marques.No longer availableDim. l: 40 cm (met schede)Estimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#501Vaas in de vorm van een bloeiende struik in jade. Chinees werk.
Un vase en jade en forme d’arbuste en floraison. travail chinois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#13Drie geslepen kristallen vazen waarbij één groene op voet uit Bohemen en twee blauwe van Val St. Lambert.
Trois vases en cristal taillé dont un vase sur pied vert Bohème et deux vases bleus de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 12, 16 & 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#636Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171Een driedelig klokstel van kobaltblauw porselein en brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Naar het Sèvresporselein.
Une garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et bronze, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq points lumineux. d’après la porcelaine de Sèvres.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 280 -
#201Jean Pierre TahanPeriod: 1813 - 1892Een barmeubeltje van zwartgelakt hout en Boullemarquetterie. Onder het deksel een glazencompartiment en achter het neerklapbaar front een uitneembaar plateau. Gemerkt binnenin. Tijdperk Napoleon III.
Un petit meuble de bar en bois noirci et marqueterie de Boulle. Sous le couvercle se trouve un compartiment à verres et derrière l’abattant se trouve un plateau amovible. Marqué à l’intérieur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 76 x 60 x 43 cmEstimate: € 4500 / 4800 -
#771Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.
Un moule à cigares “Perlu-Vorm”.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#635Een zitbankje met Oosterse stoffen bekleding.
Un petit banc avec revêtement en tissu oriental.No longer availableDim. 40 x 105 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Amiet’ en datum ‘49.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Amiet’ et la date ‘49.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 120 / 140 -
#510Twee houten wandelstokken met messingen monturen en met handvat van gesculpteerd reeëngewei, waarbij één in de vorm van een karikaturaal mannenhoofd en de andere met gegraveerde initialen en datum 1885.
Deux cannes en bois avec montures et poignées sculptées en bois de daim, dont une en forme de tête d’homme et l’autre avec des initiales gravées et datée 1985.No longer availableDim. l: 85 & 93 cmEstimate: € 200 / 250 -
#531Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.
Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 260 / 300 -
#535PurmatanEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine fait main.No longer availableDim. 182 x 123 cmEstimate: € 80 / 120

