#23Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#5Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
A lot of three antique leather-bound religious books from the 18th century, titled "The Day of the Christian sanctified by prayer and meditation" (J.F. Moerlan, Ypres, 1786), "The Spiritual Battle" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18th century), and "The Pilgrimage of the Child Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerp, 1737), adorned with engravings and filigree, showing signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. +- 16 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#242Een vintage embleem van was, vermoedelijk Oostenrijks-Hongaars.
A vintage wax emblem, possibly Austrian-Hungarian.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#199Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
#133Een oude massief eikenhouten snelboteraar.
An old solid oak butter churn.No longer availableOnline onlyDim. h 118 cmEstimate: € 20 / 30 -
#34Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
A lot of 4 porcelain figurines, 2 couples, one man with glued head and other damage.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#206Een verzilverd metalen crucifix met vergulde elementen.
#149Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. Een vaas met stuk reparatie bovenaan de hals.
A pair of multicolored Nanking baluster vases with a warrior decor. Marked at the bottom. One vase with a repair at the top of the neck.No longer availableOnline onlyDim. 45 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 22 x Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30