Other lots in this auction
-
#346
Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 113 x 113 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#749Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120/180 -
#134Derk Van DijkenPeriod: °1945
“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130/160 -
#752Serge Van de Cam
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#475
Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
Une théière en porcelaine de Chine, décor de longues elises .No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een geslepen kleurloos glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#453
Een lot van zes stuks Chinoiserie, bestaande uit een diep bord met blauw-wit decor, een kind op een buffel van wit porselein, een fo-hond van groen aardewerk, een buffel van brons, een balustervaasje van rode lak en een porseleinen wierookbrander in de vorm van een tempelleeuw.
Un lot d’objets de Chine, comprenant une assiette creuse décor bleu et blanc, un enfant sur un buffle en porcelaine blanche, un chien Fo en faïence verte, un buffle en bronze, un vase balustre laque rouge et un encensoir en forme de lion de temple en porcelaine.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#375
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,36 gEstimate: € 900/1000 -
#196
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#794Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
”Femme africaine”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 200/260 -
#841
Een lot kleine klokjes, waarbij drie regulateurs en een Zaans klokje van kunststof en een houten klokje.
Un lot de petites pendules, dont trois régulateurs et une pendule de Zaan en plastique, et une en bois.No longer availableDim. h: 20 - 36 cmEstimate: € 30/40 -
#832P. Alechinsky
“Abstract”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200/220