Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.

Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.

Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.
Dim. h: 47 cm
SKU: 3005170229.
Category: Klok.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #494

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 230
  • #148

    “Course Romaine”. Een pendule van donkergepatineerd zamak op groen marmeren sokkel.

    “Course Romaine”. Une pendule en régule sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #248

    Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.

    Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #768

    Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw

    Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #635

    Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.

    Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #590

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #108

    Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.

    Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 150@ / 180
  • #176
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #47

    Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.

    Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.

    Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #277

    Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.

    Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #97

    Een wassen Madonna en kind onder stolp.

    “Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #808
    Blessing

    Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.

    Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #490

    “De Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 80/100 buiten de plaat.

    “Vlaaikensgang”. Eau-forte. Signée et numérotée 80/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #504
    Jan De Bie

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #623

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #728

    Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #676

    Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #576

    Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.

    Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #501

    Een reeks van negen in elkaar passende schaaltjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met meerkleurige decors van personages. In gesculpteerd houten dekseldoos.

    Une série de neuf coupelles qui s’emboîtent en porcelaine polychrome avec dorures, décor de personnages. Dans un coffret à couvercle en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 28 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #747

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groep ijsberen van Hongarije, een flamingo van Goebel en een meisje met vogel van LLadro.

    Un lot de porcelaine polychrome, comprenant un groupe d’ours polaires de la Hongrie, un flamant rose de Goebel et une fillette avec un oiseau de LLadro.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More