Similar lots by type
-
#616
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#538
Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
A pair of vintage concrete garden statues in the shape of pinecones. -
#185Alexandre Ouline
‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#548
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#553Urbano / Ugo ZaccagniniPeriod: 1868-1937
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940. -
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece. -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#626A. Moreau
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau." -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#573
Een paar kunststoffen gepatineerde beelden van liggende windhonden.
A pair of patinated resin sculptures of reclining greyhounds. -
#604
‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.
'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures. -
#205Emile Louis Picault
“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed. -
#531
Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#505Auguste Moreaux
Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.
A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
Other lots in this auction
-
#36
Een antieke bolderkar in hout, vroeg 20ste eeuws.
An antique wooden cart, early 20th century. -
#503
Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
A set of Chinese famille rose vases with double-sided decoration, 19/20th century. -
#65
Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
An old hall lamp with three flower-shaped glass shades. Circa 1900. -
#271
Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
A set of 2 bronze pheasants. One male and one female. -
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
"Cavallo" A bronze cast sculpture of a stylized horse. Signed and numbered 56/200 at the bottom. -
#694
Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
A walnut tea caddy with molding and two inlaid diamond-shaped bones. Minor damage to the bottom and back moldings. -
#215
“Theologia en Philosophia”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Theology and Philosophy." Two solid wood sculpted panels depicting the sciences and arts originating from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp. -
#358
Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
A lot of four British kepis, consisting of one tank unit and three guards.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#649
Een grote koro van Chinees porselein naar Satsuma voorbeeld. Los voetstuk, grote fo-hond op het deksel, oren in de vorm van draken.
A large incense burner of Chinese porcelain in the style of Satsuma. Separate base, large foo dog on the lid, ears in the shape of dragons. -
#428
“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
"Krishna and Radha." A lot of 2 bronze figurines. South India, 19th century. -
#398
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
An orange metal desk lamp, adjustable. Unmarked. 1950s design. -
#345
Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.