#699Hamadan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#690
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#506Kashmir Bidjar
Handgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120 -
Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#47Hergé
Les Avontures de Tintin. "L'Ile Noire". hard cover. Ed. Casterman 1954. Like new.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#346
Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#172
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#645
Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#632
Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#585
Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#2
“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
#418
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70