#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#500Een lange parelhalssnoer bezet met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een saffier van +- 1 ct.
A long pearl necklace set with an 18 karat yellow gold clasp set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct and a sapphire of +- 1 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 650 / 750 -
#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#375Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
An Asian buckle, silver plated with a semi-precious stone. Turquoise.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#90Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 680 / 750