Similar lots by type
-
#367Een gesculpteerd houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 65 / 85 -
#81Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#357Een masker van gesculpteerd en gepatineerd hout. Kwele, Congo-Brazaville.
Un masque en bois sculpté. Kwele, Congo-Brazaville.No longer availableDim. h: 37 x 51 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#271Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Zonder deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux. Sans les couvercles.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Sanson“La Duché de Brabant”. Een oude ingekleurde kaart. Paris, 1696.
”La Duché de Brabant”. Une ancienne carte mise en couleurs. Paris, 1696.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 220 / 240 -
#447Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
Une balance de pharmacie sous verre. Une petite vitre à l’arrière manquante, incomplète.No longer availableDim. 39 x 36 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#339P. Goorden“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1954.
”Vue sur Anvers de la Rive Gauche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954 au verso.No longer availableDim. 60 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#25BieriEen 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
Une montre en or jaune 18 ct. Sans bracelet.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 150 / 200 -
#188Een suikerpotje van zilver 800‰ met een verzilverd lepeltje.
Sucrier en argent 800‰ avec petite cuillère en métal argenté.No longer availableDim. potje: 150 g h: 13 cmEstimate: € 200 / 250 -
#309“Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.
”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#393Een XVIIIe eeuwse kruithoorn van kokosnoot met een zilveren (?) montuur.
Une corne du XVIIIème siècle en noix de coco et montures en argent (?).No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361AlessiEen hoge witmetalen fruitschaal. Model “Blow-up, naar ontwerp van Fratelli Campana.
Un plat à fruits en métal blanc. Modèle “Blow-up” d’après Fratelli Campana.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80 -
#1H. HerremansEen fazant van deels gepolychromeerd messing. Gesigneerd.
Un faisan en laiton polychrome. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#418“Le petit echo de la broderie”. Drie delen met gebundelde jaargangen. 1904, 1905, 1906 & 1909.
”Le petit echo de la broderie”. Trois parties, reliures des années 1904,1905,1906 & 1909.No longer availableEstimate: € 40 / 60

