Similar lots by type
-
#217een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.No longer availableDim. l: 55 cm b: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63Een oude bajonet met schede. Op de rand een inscriptie met datum ‘Juin 1867.
Une ancienne baïonnette à fourreau. Une inscription au rebord et date ‘Juin 1867’.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Een XIXe eeuws penvuurpistool.
Un pistolet à broche du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#48Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#111Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.
Un sabre courbé avec manche en ivoire sculpté. XIXème siècle. Avec fourreau.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 200 / 220 -
#58Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
Une baïonnette à lame , Première Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 20 -
#93Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.
Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 150 / 200 -
#71Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#616Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360 / 380 -
#385Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130 / 180 -
#77Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#571“Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 260 -
#311Twee handgemaakte oude poppen.
Deux anciennes poupées faites main.No longer availableDim. l: 50 & 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#733Twee houten barometers met beeldhouwwerk.
Deux baromètres en bois sculpté.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een notenhouten bureaustoel met drie balustervormige spijlen in de rug en bekleed met groen fluweel.
Une chaise de bureau en noyer à trois lattes de forme balustre dans le dos et revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#685Een dekseldoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de hofhouding op het deksel en vruchten op gouden fond op het recipiënt. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de la court sur le couvercle, et décor de fruits sur fond jaune sur le récipient. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220 / 280 -
#147Een porseleinen milieu-de-table met opengewerkte randen en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt van Meissen.
Un milieu de table en porcelaine avec rebords ajourés et décor fleuri polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240

