Similar lots by type
-
#93
Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.
Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 150/200 -
#48
Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60/100 -
#217
een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.No longer availableDim. l: 55 cm b: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#63
Een oude bajonet met schede. Op de rand een inscriptie met datum ‘Juin 1867.
Une ancienne baïonnette à fourreau. Une inscription au rebord et date ‘Juin 1867’.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 80/120 -
#111
Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.
Un sabre courbé avec manche en ivoire sculpté. XIXème siècle. Avec fourreau.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 200/220 -
#71
Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#58
Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
Une baïonnette à lame , Première Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/20 -
#101
Een XIXe eeuws penvuurpistool.
Un pistolet à broche du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#7245
“Cypressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
No longer availableDim. 30 x 24 cm -
#212
Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.
Un miroir à encadrement richement décoré et doré.No longer availableDim. 124 x 93 cmEstimate: € 120/180 -
#287
Buffel van gepatineerd brons. Chinees werk.
Un buffle en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. H. 13 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#19
“Zeilschip aan de kust bij een burcht en een ruïne”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Voilier auprès d’un château fort et une ruine”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#448
Musicerende Bodhisatva van verguld brons. Thailand.
Un Bodhissatva musical en bronze doré. Thailande.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 120/200 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120/200 -
#277
Een lot van drie siervazen van meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres, bestaande uit een grote en een kleine vaas met rode achtergrond en een grote met kobaltblauwe fond. Telkens met een decor van personages in een landschap in cartouches en met messingen monturen. De laatste met ontbrekend dekseltje.
Un lot de trois vases en porcelaine, style Sèvres, comprenant un grand vase et un petit vase aux fonds rouges et un grand vase au fond bleu cobalt. Décors de personnages dans un paysage en cartouches et montures en laiton. Ce dernier au couvercle manquant.No longer availableDim. h: 37 - 59 cmEstimate: € 100/120 -
#697
Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Deux gazelles en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#658
Ivoren visser met een net. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Pêcheur en ivoire avec son filet. travail chinois, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 80/120 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#338Lladro
Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/60