Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit geweven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a bird skull and wild boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
Dim. 36 cm
SKU: 2105240511.
Categories: Aziatisch, curiosa, Hout, Mode.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #596

    Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom.
    No longer available
    Dim. 115 x 63 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.

    A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #706

    Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.

    An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates.
    No longer available
    Dim. 168 x 105 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #476

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #186

    Een massief eikenhouten Kempische vitrinekast in 2 delen met 3 deuren en 1 lade.

    A solid oak Kempische display cabinet in 2 parts with 3 doors and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 202 x 97 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #586

    Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.

    A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #625
    Gils

    Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.

    A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces.
    No longer available
    Dim. 10 x 48 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #656

    Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.

    A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #176

    Een chaise-longue op klauwpoten in verguld hout en met rood fluweel bekleed.

    A chaise longue on claw feet in gilt wood upholstered in red velvet fabric.
    No longer available
    Dim. 105 x 173 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #456

    Een rond houten Art Deco bijzettafeltje, met 4 uitschuifbare kwarttafeltjes.

    A round wooden Art Deco side table, with 4 sliding quarter tables.
    No longer available
    Dim. 65 x Ø 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #515

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.

    A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #606

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #546
    Mercator

    Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 191 x 41 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #286

    Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.

    A solid oak table with two extension leaves and twisted legs.
    No longer available
    Dim. 75 x 91 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #414
    C. Mabiala

    “Een Afrikaanse markt met talrijke personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    "An African market with numerous figures". Oil on canvas. Signed and dated 1989.
    No longer available
    Dim. 94 x 154 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #304

    Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.

    A set of 9 green cut crystal white wine glasses.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Een paar blauw-grijze cassoletten van geaderd marmer met brons vergulde guirlandes en dennenappel bovenaan.

    A pair of blue-gray cassolettes of veined marble with gilt bronze garlands and pinecone finials on top.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #224
    Jan De Graef

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 54 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259
    Alexandre Tielens
    Period: 1868-1959

    “Nice”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.

    "Nice." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #349
    Théo Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schets met hoeve”. Pastel op papier, gesigneerd Clesse Théo.

    "Sketch with farm". Pastel on paper, signed by Clesse Théo.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.

    An Art Deco stool with a colorful fabric seat.
    No longer available
    Dim. 61 x 59 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #201

    Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.

    A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369

    “Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #517

    Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.

    A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #605

    Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18k yellow gold ring with two profiles set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approx. 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 9,17 g m: 53.
    Estimate: € 900 / 1000
  • #701
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More