Similar lots by type
-
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
-
#8
Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
-
-
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#28
Een porseleinen fruitschaal op voet met bloemenmeisje. De Carl Thieme porseleinfabriek te Dresden. Enkele bloemen missen een blaadje.
-
#323
Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een pique fleur gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
-
#47
Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
-
#263Arthur Peppe
Een vintage Top Hat in originele doos. Gemerkt “Chapellerie Arthur Peppe”, 25 Rue Leys, Anvers. Vroeg 20e eeuw.
-
#383
Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#467
“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
-
#373
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
#427
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messing beslag en plaquettes in jadeiet.
-
#81
De Hoorn des overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een Putto gedragen.
-
#293
Een driedelig schouwgarnituur in marmer en koper bestaande uit een klok en twee kandelaars. De klok draagt het opschrift H. Six Bruges.
-
#11
Een massief eiken stuk wanddecoratie voorstellend twee hoornen des overvloeds met een overvloed van fruit.
-
#378
Een lot van vier Franse kepi’s waaronder het vreemdelingenlegioen.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
-
-
#381
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#297
Een koperen stalamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
-
#58De Porceleyne Fles Delfts blauw
Een lot van 2 Delfts blauw porseleinen bolvaasjes. Onderaan gemerkt "De Porceleyne Fles". Begin 20e eeuw.
-
#151
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
-
#388
Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
-
#473
Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
-
-
#61Val Saint Lambert
Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
-
#33
Een koperen consecratiebel, ook wel sacristiebel of altaarschel genoemd.
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
-
#511
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
-
#53
Een dekselvaas in gecraqueleerd aardewerk en brons met engelen en mythologische figuren in het decor.
-
#313Vileroy & Boch
Een 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.